Spitfire Mk XIV 1.2m BNF Basic

RC model samolotu Spitfire Mk XIV na zdalne sterowanie z elektrycznym chowanym podwoziem, zainstalowanymi klapami, silnikiem z zainstalowanym kołpakiem i 5-łopatowym śmigłem oraz odbiornikiem ze stabilizacją AS3X. Sprawdzona konstrukcja Z-Foam, autentyczne ubarwienie.

W roku 1944 została wdrożona do walki w II wojnie światowej najlepsza wersja Spitfire Mk.XIV, napędzana silnikiem Rolls-Royce Griffon o większej mocy. Zbudowano ponad 20 300 sztuk wszystkich wersji, a Spitfire pozostał w służbie aż do lat 50-tych 20. stulecia. E-flite oferuje model tej maszyny, który ma rozpiętość 1,2m na napęd elektryczny.

Model ma zainstalowany 6 kanałowy odbiornik Spektrum™ AR636A DSMX® z systemem stabilizacji AS3X. Ten system automatycznie dokonuje korekty sterowania w czasie lotu i tym samym obniża obciążenie pilota, który może się poświęcić tylko samemu pilotażowi. Całkowicie nowe wrażenia z lotu są możliwe dzięki najnowszej technologii, która potrafi prowadzić model prosto “jak po sznurku”. Wynikiem tego są całkowicie nowe wrażenia w locie. Mikroprocesor na podstawie informacji z trójosiowego żyroskopu ciągle utrzymuje położenie samolotu za pomocą lotek, steru kierunku i wysokości w stałym położeniu do czasu, aż dacie za pomocą nadajnika rozkaz do zmiany kierunku lotu modelu.

Więcej informacji tu: http://www.scorpio-polska.pl/katalog/e-flite/spitfire-mk-xiv-1.2m-bnf-basic-p46047.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. more information

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij