Zawieszenie wydawania magazynu “RC Przegląd Modelarski”

Drodzy Czytelnicy

Z przykrością informujemy, że decyzją zarządu, wydawanie papierowej wersji miesięcznika RC Przegląd Modelarski, zostało zawieszone.

Cały czas mamy nadzieję, że jeszcze w tym roku, będziemy mogli wznowić „papierowe” wersje naszego magazynu. Do tego czasu zapraszamy na naszą stronę internetową  na której będą pojawiały się pełne wersje materiałów przygotowywanych do wydań drukowanych. Pierwsze materiały, jak np. kontynuacja opisu modelu GRIMMERSHÖRN  (https://rcmodel.pl/?p=317, już ukazała się na naszej stronie. Niebawem następne pełne wersje artykułów testowych, porad czy relacji – o ich umieszczeniu na stronie będziemy Was informować na facebook-u.

Prenumeratorów mających aktywne prenumeraty, w celu ustalenia sposobu ich rozliczenia, prosimy o kontakt z redakcją (e-mail: redakcja@rcmodel.pl, w temacie prosimy wpisać „prenumerata”).

Mamy nadzieję, że nasza strona www.rcmodel.pl przynajmniej w części zrekompensuje Wam, brak wersji papierowej, a z czasem przekształci się w modelarski portal, na którym będziecie mogli znaleźć wszelkie informacje dotyczące naszego hobby.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. more information

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij