Zawody w klasie F4H-P w Płocku potwierdzone!

Koledzy!

Mamy potwierdzenie, że zawody w klasie F4H-P planowane na 5 września odbędą się. Rozegramy je na nowo przygotowanym pasie modelarskim na terenie Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej w Płocku.

Pamiętajcie, że nieznacznie zmienił się regulamin lotów w klasie F4C, według którego oceniamy nasze zmagania. Cały tekst nowych przepisów (niestety jeszcze w j. angielskim) znajduje się na stronie www.rcpłock.pl. Znajduje się tam też starsza wersja regulaminu w języku polskim. Zapraszamy wszystkich chętnych. Będą to jedyne zawody rozgrywane w „pandemicznym” roku. Niestety, z oczywistych względów, nie udało nam się zorganizować zawodów w Radomiu i we Włocławku, tak więc nie możemy rozegrać Pucharu Polski w klasie F4H-P, ale miejmy nadzieję, że przyszły sezon będzie już w miarę normalny.

Szykujcie modele – spotkanie w Płocku to jedna z niewielu imprez modelarskich pozwalających spotkać się w większej grupie.

Wszelkie informację oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie www.rcpłock.pl.

 

Czekamy na Was już w sobotę 5 września.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. more information

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij