Zawody Latających Makiet Wodnosamolotów w klasie F4H-P – Skarżysko-Kamienna 2019

Zapraszamy do udziału w zawodach Latających Makiet Wodnosamolotów, które , po raz kolejny, odbędą się w Skarżysku-Kamiennej, na zalewie Rejowskim.

Zawody odbędą się w ramach imprezy “Dwa Żywioły – jedna Pasja”, tradycyjnie kończącej sezon zmagań modelarzy klas NSS i modelarzy latających modelami wodnosamolotów.

W trakcie imprezy rozegrane zostaną regaty jachtów zdalnie sterowanych w klasach NSS i zawody makiet modeli wodnosamolotów, nie zabraknie również lotów dowolnych. Zawody makiet latających rozegrane zostaną w sobotę 31 sierpnia i zaczną się ok. godziny 10:00 od oceny statycznej. Planowane zakończenie zawodów ok. godz. 17:00. Zawody odbędą się według regulaminu F4H-P, czyli uproszczona ocena statyczna i loty oceniane według regulaminu FAI F4C. Sędzią głównym zawodów będzie kol. Stanisław Maciąg z Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej.

Mimo, że wcześniejsze zgłoszenia nie są obowiązkowe (można zapisać się bezpośrednio przed zawodami) to prosimy o przysyłanie zgłoszeń na adres redakcja@rcmodel.pl, można również skorzystać z formularza na końcu artykułu. Pozwoli nam to na przygotowanie odpowiedniej liczby kart startowych. Udział w zawodach nie wiąże się z wniesieniem jakichkolwiek opłat startowych, wszelkie koszty pokrywa redakcja portalu rcmodel.pl.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. more information

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij