Targi Hobby – Poznań 2016

Targi Hobby już za nami. Pierwsze spostrzeżenia? Po zeszłorocznej edycji mieliśmy obawy, czy aby te tegoroczne nie będą ostatnimi. Nasze obawy nie spełniły się. Mimo oddzielnych biletów na Rodzinny Weekend i PGA (i ograniczeniu w przemieszczaniu się zwiedzających), odwiedzających nie brakowało. Pojawienie się stoiska firmy An-Finans ze sporymi promocjami mogło zadowolić odwiedzających modelarzy, a stoiska z drukiem 3D przyciągały rzesze odwiedzających. Trochę skromniej było z kolejkami, ale i nich nie zabrakło. Samochody RC prezentowane były na kilku stoiskach, a oglądanie zawodów organizowanych przez firmę ATA to był przyjemność – widać wyraźne zwiększenie umiejętności kierowców.

Po tej edycji nie mamy już obaw o następne odsłony targów, tym bardziej, że parę firm już zadeklarowało się, że z powrotem będą wystawiać się na targach. Szersza relacja na łamach listopadowego RC Przeglądu Modelarskiego, a teraz parę migawek z tegorocznych targów Hobby.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. more information

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij