Międzynarodowe Targi Modelarstwa Redukcyjnego MODEL KIT EXPO i Modelarstwa RC

View Calendar
07-10-2017 - 08-10-2017 Cały dzień
Zakładowa 1, Kielce, Polska
Address: Zakładowa 1, Kielce, Polska

W Targach Kielce w dniach 7-8 października 2017r. podczas tegorocznej edycji Targów Lotnictwa Lekkiego oraz Targów PARAGIEŁDA (impreza, która zawitała do kalendarza imprez Targów Kielce dedykowana dla pilotów, specjalistów, a także marzących o wyjątkowej podniebnej przygodzie; wydarzenie będzie idealnym miejscem do rozmów handlowych, wymiany doświadczeń, a także integracji branży paralotniarskiej z pasjonatami podniebnych ekspedycji) odbędą się jednocześnie Międzynarodowe Targi Modelarstwa Redukcyjnego MODEL KIT EXPO i Modelarstwa RC, czyli miejsce spotkać firm reprezentujących branżę zajmującą się projektowaniem, produkcją i kolportażem modeli redukcyjnych z form plastikowych, żywicznych i kartonowych; wydarzenie dedykowane jest przede wszystkim szerokiej grupie entuzjastów budowy modeli, ale również pasjonatów historii i ewolucji techniki.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. more information

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij